Kariera

Zapraszamy do naszego zespołu!

Jesteśmy rodzinną firmą działającą od ponad 40 lat.
Nowoczesny park maszynowy, innowacyjny system optymalizacji procesu produkcji oraz doświadczony Zespół, do którego możesz dołączyć już dziś. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy na stanowiska zaprezentowane poniżej.

Obecnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Technologa w renomowanej firmie, specjalizującej się w kompleksowych usługach obróbki metali. Dołącz do nas, aby wspólnie tworzyć innowacyjne rozwiązania, korzystając z zaawansowanych technologii i doskonałej infrastruktury.

Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji technicznej pod kątem jej wykonalności
  • Terminowe opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej (AutoCad, Solid Works)
  • Wsparcie technicznie klienta, modyfikacja i optymalizacja istniejących produktów
  • Przygotowanie programów CNC na wycinarki laserowe (Lantek Expert)
  • Kompleksowa wycena zleceń (usługa cięcia, gięcia, spawania i usług ślusarskich)
  • Współpraca z działem sprzedaży i produkcyjnym przy realizacji zamówień
  • Kontrola ilościowa, jakościowa oraz terminowa realizowanych zleceń
  • Kompleksowa obsługa zleceń (od technologii do rozliczenia zlecenia)
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych na poziomie technologii (wydajność materiałowa oraz optymalizacja procesu cięcia i gięcia)

Wymagania:

  • Min rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie związane z technologiami obróbki blach
  • Znajomość i doświadczenie w obsłudze programów AutoCad oraz Solid Works (arkusze blach)
  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość nawiązywania kontaktu z klientem
  • Mile widziane doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji i wycen konstrukcji spawanych
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zestaw benefitów pracowniczych (pakiet medyczny, karta Multisport)
  • Przyjazną atmosferę w młodym energicznym zespole otwartym na nowe wyzwania
  • Możliwość ciągłego rozwoju oraz nabywanie nowych branżowych doświadczeń

Bujalski Metal Center – jesteśmy innowacyjną firmą mieszczącą się w warszawskim Rembertowie. Nasza działalność produkcyjna to wycinanie laserowe oraz zaginanie blach. Pracujemy na najwyższej jakości sprzętach, realizując zamówienia dla najbardziej wymagających klientów.

  • Wykonywanie prac Ślusarskich i spawalniczych na podstawie dokumentacji
  • Spawanie metodą TIG oraz MIG
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku ślusarz – spawacz
  • Posiadanie aktualnych certyfikatów spawalniczych będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • Rozwój zawodowy

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

To top